homesitemapcontactprint

ZOEKEN
Steun Autointernationaal.nl.





Audi krijgt De Meo    07-05-2012 08:30

De van Fiat/Alfa Romeo/Lancia afkomstige Italiaan Luca de Meo is momenteel marketingchef van het merk Volkswagen. Maar volgens het Duitse magazine Auto Motor und Sport gaat hij verkoopdirecteur Peter Schwarzenbauer bij Audi opvolgen.
.
Audi's ontwikkelingschef Michael Dick wordt tegelijkertijd afgelost door Wolfgang Dürheimer, die nu nog topman bij Bentley en Bugatti is. Dürheimer wordt verantwoordelijk gehouden voor de conceptstudie flop EXP 9 F, afgelopen maart het absolute dieptepunt van de autosalon van Genève. Hij nam in februari 2011 het stokje over van Franz-Josef Paefgen als chef van beide exclusieve labels maar dat lijkt nu een promotie te veel te zijn geweest.
.
.
Er gaan al enige tijd geruchten over een stoelendans bij de Raad van Bestuur van Audi, maar tot dusver hebben woordvoerders dat altijd resoluut tegengesproken. Dat De Meo nu in aanmerking komt voor een promotie, heeft hij een succesvolle verkoopstart voor de Up. Dit model combineert een lage instapprijs met allerlei hoogwaardige en vooral margerijke opties.
Adverteren bij Daisycon