homesitemapcontactprint

ZOEKEN
Steun Autointernationaal.nl.





Skoda Citigo in rallytenue    15-05-2012 08:52

Ook Skoda heeft een apart modelletje gemaakt voor het grote Wörthersee GTI treffen in Oostenrijk. De Tsjechen presenteren aldaar de Citigo Rally Concept. De zwaar uitgebouwde stadsauto is voorzien van bredere bumpers, uitgeklopte wielkasten, een grotere luchtuitlaten, een centraal geplaatste uitlaat en een spoiler boven de achterklep. Om het plaatje compleet te maken, heeft Skoda de Citigo ook voorzien van witte 18-inch velgen.
.
Het interieur is simpel en puur gericht op het rijden. Geen overbodige poespas, maar wel kuipstoelen, een sportstuur en een rolkooi. "De reacties van het publiek waren overweldigend. Een grote meerderheid wil dat het model dan ook in productie gaat", aldus een woordvoerder van Skoda. Of dat ook gaat gebeuren, is nog niet bekend.
.
Naast de Rally Concept presenteert Skoda ook een DJ Car op basis van de Citigo. Deze is voorzien van een uitgebreide geluidsinstallatie en zal tijdens het evenement door een internationaal bekende dj gebruikt worden om het publiek te vermaken. Veel details geeft het merk niet vrij, maar het lijkt er op dat de auto een rijdende dj-booth zal zijn.
.
Adverteren bij Daisycon