16-05-2012 10:58
De Civic bestaat 40 jaar en dat wordt door Honda groots gevierd. Kopers van een nieuw exemplaar kunnen nu profiteren van extra voordeel. Naast aanbiedingen voor de Civic, pakt Honda uit met een prijsactie voor de Jazz.
.
Op alle benzine modellen van de Civic bedraagt het klantvoordeel minimaal 2.500 euro. Inclusief een lederen interieur kan het te besparen bedrag oplopen tot 3.500 euro. De aanbiedingen gelden bij aankoop en registratie van de Civic tussen 15 mei en 30 juni.
.
Naast de Civic is ook de aanschaf van een Jazz nu extra voordeling. De 1,2 liter uitvoering met standaard airco is tijdelijk in prijs verlaagd en is nu leverbaar vanaf 14.990 euro. Voor 500 euro extra maakt Honda er een Trend van. Bovendien is op alle Jazz modellen tijdelijk de metallic/pearl lak gratis. Ook de modellen CR-Z, CR-V en Accord levert Honda gedurende de actieperiode met gratis metallic lak.