Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Ford ziet verkopen op thuismarkt dalen door ‘betaalbaarheidszorgen’
  • Prijs vergelijking MG S9 Plug-in Hybrid
  • BMW iX3 is de World Car of the Year
  • Prijs vergelijking MG 4 Urban
  • Freelander Concept 97: vingeroefening voor een comeback
  • Autoverkopen België
  • Citroën geeft C3, C3 Aircross en C4 extra stijl en connectiviteit
  • Facelifts van Mercedes: ook Gij, GLS
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Ford ziet verkopen op thuismarkt dalen door ‘betaalbaarheidszorgen’

    1 april 2026

    Prijs vergelijking MG S9 Plug-in Hybrid

    1 april 2026

    Prijs vergelijking MG 4 Urban

    1 april 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    BMW iX3 is de World Car of the Year

    1 april 2026

    Consumentenbond grijpt in bij Zeekr

    25 maart 2026

    Opnieuw terugroepactie van Stellantis

    25 maart 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Actienieuws»Mitsubishi ASX en Outlander nu ook als Black Edition
Actienieuws

Mitsubishi ASX en Outlander nu ook als Black Edition

Een sportieve uitstraling met een two-tone kleurstelling
13 januari 20263 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
Mitsubishi Outlander PHEV - Black Edition -


Als je hoofdpijn hebt of een beetje grieperig, dan neem je een Paracetamol. En als een auto verkoop technisch niet lekker in zijn vel zit, dan introduceer je een Black Edition van het betreffende model. Dat is altijd goed om extra klanten te trekken.

Mitsubishi, dat in Nederland in 2025 verkoop technisch last had van een stevige verkoudheid, komt nu met een Black Edition van de ASX en Outlander. Deze uitvoering onderscheidt zich door een two-tone kleurstelling, glanzend zwarte exterieur-accenten en lichtmetalen velgen. Daarnaast is er volgens de importeur sprake van extra luxe en comfort in het interieur. De gelimiteerde modellen zijn vanaf het voorjaar van 2026 leverbaar.

ASX

De sportieve uitstraling van de ASX Black Edition meent Mitsubishi gerealiseerd te hebben door de SUV te voorzien van 18 inch lichtmetalen velgen (met een glanzend zwarte afwerking) en donkergetinte ruiten (met glanzend zwarte accenten op de raamlijsten, alsook op de zijkant en op de achterbumper).

Het interieur biedt extra comfort dankzij onder meer verwarmbare voorstoelen en de mogelijkheid om smartphones draadloos op te laden.

De ASX Black Edition is leverbaar in diverse two-tone kleurstellingen: zwart met zilverkleurig dak en spiegels, wit met zwart dak en zwarte spiegels, of rood met zwart dak en zwarte spiegels. In alle gevallen is er sprake van Full Hybrid aandrijving.

Outlander

De Black Edition uitvoering van de Outlander legt volgens Mitsubishi de nadruk op stijl en exclusiviteit, en is tegelijkertijd het meest luxe uitrustingsniveau.

Het exterieur valt op door een glanzend zwarte ‘dynamic shield’ aan de voorzijde, zwarte dak rails en donkergrijze badges. Ook de verlichting is voorzien van zwarte omlijsting. De 20 inch lichtmetalen velgen hebben een hoogglans zwarte afwerking, met donkergrijze naafdoppen als subtiel accent.

De Black Edition is leverbaar in 2 kleuren: Graphite Grey met zwart dak of het diepe, eenkleurige Black Diamond. Binnenin zorgt zwart semi-aniline leder met zilverkleurig stiksel volgens Mitsubishi voor “een luxueuze sfeer die perfect aansluit bij de exclusieve uitstraling van het exterieur”.

Net als de andere uitvoeringen van de Outlander is de Black Edition uitgerust met Mitsubishi’s twin-motor 4WD Plug-in Hybrid-systeem. Dit betekent meer dan 300 pk, met een 2,4 liter benzine 4-cilinder die hulp krijgt van 2 elektromotoren (voor en achter) die hun stroom uit een flinke lithium-ion batterij halen. Volgens de officiële WLTP-test biedt de Outlander in de elektrische modus een actieradius van maximaal 83 kilometer. De standaard Super-All Wheel Control (S-AWC) zorgt volgens Mitsubishi voor “optimale grip en controle onder alle omstandigheden”.

Uitgebreide garantie en service

Zoals alle modellen van het Japanse merk in Europa, worden ook de Black Editions van de Outlander en de ASX geleverd met de Mitsubishi Service Commitment, bestaande uit: 8 jaar garantie (bestaande uit 5 jaar / 100.000 km fabrieksgarantie plus 3 jaar garantie, waarmee de dekking uitkomt op 8 jaar / 160.000 km; wat het eerst wordt bereikt), 12 jaar carrosseriegarantie tegen doorroesten, 8 jaar / 160.000 km garantie op de batterij
en levenslange pechhulp via het Mitsubishi Assistance Package, zolang de auto in onderhoud blijft bij een officiële dealer.

Mitsubishi ASX Mitsubishi Outlander

Related Posts

Mitsubishi kondigt Outlander Trail Edition aan

10 oktober 2025

Mitsubishi ASX nu ook als 1.8 HEV Exclusive

22 juli 2025

Prijs vergelijking Mitsubishi ASX 1.8 HEV

1 juni 2025

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
8.0

Klein maar met een groot verkooppotentieel: test Kia EV2

24 maart 2026
8.0

Is dit de Auto van het Jaar 2027? Test nieuwe Renault Twingo E-Tech

20 maart 2026
8.0

Mercedes-Benz GLC 400 4Matic: meer evolutie dan revolutie

19 maart 2026
10.0

Winter vol ‘Freude am Fahren’ in de nieuwe BMW i3

1 maart 2026
9.0

Lovende recensies voor nieuwe Audi RS5

1 maart 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.