Volkswagen breidt de line-up van de T-Roc en Tiguan tijdelijk uit met een aantrekkelijke Limited Edition. Deze uitvoering wordt in een beperkte oplage uit voorraad geleverd en kenmerkt zich door 3.500 euro voordeel.
De T-Roc Limited Edition is standaard voorzien van veelgevraagde features, waaronder het ‘Ready to Discover’ multimediasysteem met een groot centraal beeldscherm en App-Connect Wireless voor Apple CarPlay en Android Auto, Side Assist en adaptive cruise control, parkeersensoren (zowel vóór en achter) plus een uitparkeerassistent en een achteruitrijcamera.

Van buiten valt hij op met standaard metallic lak, donkergetinte achterste zijruiten en 16 inch lichtmetalen velgen. De T-Roc Limited Edition is leverbaar met de 1.5 eTSI mild hybridemotor die is gekoppeld aan een 7-traps automatische DSG-transmissie. Deze viercilinder aandrijflijn is beschikbaar in 2 vermogensvarianten: 116 pk en 150 pk. De T-Roc Limited Edition is vanaf 36.990 euro voor de 116 pk versie. De krachtigere variant met 150 pk is er vanaf 39.490 euro.

De Tiguan 1.5 eHybrid (plug-in hybrid) heeft ook als Limited Edition een elektrische range tot 125 kilometer. Verder heeft hij een systeemvermogen van 204 pk en is hij onder meer standaard voorzien van metallic lak, ‘Discover’ navigatie, Travel Assist, Lane Assist, de groot licht assistent Light Assist, een 360 graden camera, een elektrisch bedienbare achterklep, automatische airconditioning met 3 temperatuurzones, Keyless Access en adaptive cruise control. De Tiguan Limited Edition is gelimiteerd beschikbaar vanaf 48.990 euro.

Aanvullend ontvangen kopers een inruilpremie van 2.000 euro. De T-Roc en Tiguan Limited Edition zijn vanaf vandaag uit voorraad te bestellen en te bekijken op Volkswagen.nl.
