Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Changan stuurt de Nevo Q05 naar Nederland
  • Vakbond: Volkswagen wil lonen tot 2030 bevriezen
  • Alfa Romeo Cuore Rosso: Een sportieve toekomst met diverse aandrijflijnen
  • Fiat overweegt om de Punto opnieuw te lanceren
  • Stellantis wil honderden extra ingenieurs aannemen
  • Emotie zonder emissie: Peugeot RCZ Vision
  • Freelander 8 maakt indruk in het Midden Oosten
  • Restwaarde elektrische auto onder druk door nieuwe leaseheffing
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Changan stuurt de Nevo Q05 naar Nederland

    12 oktober 2026

    Vakbond: Volkswagen wil lonen tot 2030 bevriezen

    12 oktober 2026

    Alfa Romeo Cuore Rosso: Een sportieve toekomst met diverse aandrijflijnen

    12 oktober 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Chinese elektrische auto’s kennen een enorme waardevermindering

    12 oktober 2026

    Volkswagen roept opnieuw ID.4 terug wegens brandgevaar

    11 oktober 2026

    Exclusief: meerijden in de volgende generatie Porsche 718

    6 oktober 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Introductienieuws»Prijs vergelijking Skoda Scala
Introductienieuws

Prijs vergelijking Skoda Scala

5 maart 20193 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

De prijzen van de Skoda Scala zijn bekend. De opvolger van de Rapid kan per direct besteld worden. Er kan worden ingestapt vanaf 21.990 euro. De levering van de Scala start in mei.

Voor bovengenoemd bedrag lever Skoda de Scala als 115 pk sterke 1.0 TSI Active met handgeschakelde 6-bak. Deze aandrijflijn is ook combineerbaar met de uitrustingniveaus Ambition (24.490 euro), Sport Business (25.990 euro), Style (26.340 euro) en First Edition (26.390 euro). Wil je meer vermogen en/of niet zelf hoeven te schakelen, dan is de enige optie de 150 pk sterke 1.5 TSI met DSG automaat. Die is er alleen als Sport Business en kost 29.990 euro. Beide motorvarianten hebben hetzelfde gemiddelde verbruik: 5,0 l/100 km. Dit komt overeen met een gemiddelde CO2-uitstoot van 113 g/km. Het motorengamma wordt op termijn uitgebreid met onder meer diesel en CNG versies.

SkodaCitroënSkodaSuzuki
ScalaC4 CactusFabia CombiBaleno
1.0 TSI ActivePT 110 LiveTSI 95 Style1.0 BJ High Exec.
21.990 euro21.990 euro21.885 euro20.799 euro
SkodaHyundaiRenaultToyota
Scalai30MéganeCorolla
1.0 TSI Ambition1.0 T-GDI i-MotionTCe 100 Zen1.2 Turbo Comfort
24.490 euro24.395 euro24.690 euro23.995 euro
SkodaFiatPeugeotSeat
ScalaTipo308Leon
1.0 TSI Style1.4 T-Jet LussoPT 110 Active1.0 EcoTSI Style
26.340 euro26.495 euro26.150 euro26.095 euro
SkodaKiaOpelSkoda
ScalaCeedAstraOctavia
1.5 TSI DSG Sport Business1.4 T-GDI DCT7 Dyn.+1.4 Turbo 6AT Edition1.5 TSI DSG Ambition
29.990 euro29.845 euro29.149 euro30.390 euro

De Scala is standaard uitgerust met de assistentiesystemen Lane Assist en Front Assist. Hij heeft altijd verbinding met internet dankzij de geïntegreerde eSIM. Dit maakt het bijvoorbeeld mogelijk dat de auto in geval van nood zelf de hulpdiensten belt. Op de optielijst staan zaken als adaptieve cruise controle, een elektrische bediende achterklep en dynamische richtingaanwijzers.

De Active uitvoering beschikt over onder meer LED dagverlichting & dimlicht, handbediende airconditioning, een lichtsensor, E-Call voor automatische noodoproepen, Multi Collision Brake en het elektronische sperdifferentieel XDS. De Ambition vult dit aan met onder andere cruise controle, Bluetooth telefonie, 16 inch lichtmetalen Orion velgen, een multifunctioneel met leder bekleed stuur en Smartlink+. De Style uitvoering van de Scala kenmerkt zich door stoffen/suedia bekleding, automatische airconditioning met gekoeld handschoenenkastje, elektrisch bedienbare ramen vóór & achter, parkeersensoren achter, LED achterlichten, een Bolero radio en een 8,0 inch touch screen.

De Sport Business is gebaseerd op de Ambition uitvoering en zet daarbij sportieve accenten in de vorm van een doorlopende achterruit, een specifieke interieurafwerking, sportstoelen met stoffen/suedia bekleding, een multifunctioneel sportstuur, lichtmetalen pedalen en een zwarte dakhemel. Ook biedt hij automatische airconditioning, het LED interieurpakket, de Bolero radio, het 8,0 inch grote touch screen en donker getinte ramen achter.

Om de Scala tijdens zijn marktintroductie een vliegende verkoopstart te laten maken, is er tijdelijk ook een First Edition uitvoering. Deze is gebaseerd op de Style en biedt tevens Bluetooth met phonebox (draadloos opladen), DAB+ radio, een dakspoiler in carrosseriekleur, de doorlopende achterruit, LED koplampen met actieve bochtfunctie, het LED interieurpakket, 17 inch Stratos lichtmetalen velgen en donker getinte ramen achter. De Scala First Edition is in gelimiteerde oplage beschikbaar.

Elke Scala is naar eigen wens en smaak aan te passen door middel van optiepakketten en individuele accessoires. Het navigatiepakket omvat naast het Amundsen navigatiesysteem met 9,2 inch touch screen ook de Virtual Cockpit, DAB+ radio en 1 jaar internetcontact.

 

Škoda Skoda Scala

Related Posts

Nieuwe hybride technologie voor Skoda Octavia, Fabia en Kamiq

22 januari 2026

Newsflash: Renault maakt Mégane sportiever

2 september 2025

Dit is de nieuwe Skoda Epiq

1 september 2025

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
8.0

Heet maar ook verantwoord: test Peugeot 208 GTi

24 september 2026
8.0

Waardig topmodel: test Skoda Peaq

18 september 2026
7.0

Rijk aan techniek, arm aan emotie: test MG IM6

17 september 2026
7.0

Brave auto, foute timing: test nieuwe Suzuki Across

16 september 2026
7.0

Geely E2: Prijskraker met lange garantie

15 september 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.