Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Autofabrikanten dringen bij Congres aan op snel verbod op Chinese auto’s
  • Autoverkopen België: bijna de helft is elektrisch
  • Prijs vergelijking Range Rover Electric
  • Lynk & Co 02 nu ook als Business Edition
  • Newsflash: BMW i4 debuteert als Cabrio
  • Akkoord over reorganisatie bij Volkswagen
  • 344 banen op de helling bij Belgische Volkswagen importeur
  • Verkoop jouw plug-in hybride auto! Herhaling: verkoop jouw PHEV!
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Autofabrikanten dringen bij Congres aan op snel verbod op Chinese auto’s

    3 september 2026

    Autoverkopen België: bijna de helft is elektrisch

    3 september 2026

    Prijs vergelijking Range Rover Electric

    3 september 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Verkoop jouw plug-in hybride auto! Herhaling: verkoop jouw PHEV!

    1 september 2026

    Cupra Raval scoort elders 4, maar bij ons 5, sterren

    1 september 2026

    Dreigt er voor Volkswagen nu een ‘plug-in hybrid gate’?

    1 september 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Actienieuws»Hyundai introduceert sportieve Business Editions
Actienieuws

Hyundai introduceert sportieve Business Editions

27 maart 20253 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
HyundaiBusinessEditions

Hyundai maakt zakelijk rijden aantrekkelijk met de nieuwe Business Editions. Het gaat om speciale uitvoeringen van de Kona Electric, Tucson Plug-in Hybrid, Ioniq 5 en Ioniq 6. Die vallen op door hun sportieve look en rijkere uitrusting.

Een sportieve voorbumper, aerodynamische sideskirts en exclusieve lichtmetalen velgen zorgen voor een dynamische uitstraling van de Business Editions. In het interieur wordt de bestuurder getrakteerd op sportstoelen, aluminium pedalen en een infotainmentsysteem.

De Kona Electric N Line Business met 65,4 kWh batterijpakket (leverbaar vanaf 38.995 euro) biedt een mix van optische sportiviteit en emissievrij rijden. Van de partij zijn een high-end Bose Premium audiosysteem, een warmtepomp (en batterijverwarming) en een modern multimediasysteem. De Kona Electric met 65,4 kWh Long Range batterijpakket heeft een rijbereik van maximaal 514 km (volgens WLTP). Opladen aan een snelle lader (100 kW gelijkstroom, DC) levert in 15 minuten een range van 162 km op.

De Tucson Plug-in Hybrid N Line Business (leverbaar vanaf 45.495 euro) biedt volgens Hyundai het beste van 2 werelden: elektrische assistentie en krachtige prestaties. Zijn rijbereik in EV-modus bedraagt 66,6 km. Op een andere manier wordt assistentie verleend door Highway Driving Assist en Blind-Spot Collision-Avoidance Assist. Vermaak is er in de vorm van een premium Krell audiosysteem.

De Ioniq 5 N Line Business 84 kWh (leverbaar vanaf 50.995 euro) biedt 20 inch lichtmetalen velgen, verwarmbare stoelen, een high-end Bose audiosysteem. Hij komt tot wel 570 km ver (volgens WLTP) op een volle batterij en in 5 minuten laadt men maximaal 100 extra kilometer bij.

De Ioniq 6 Business 77,4 kWh (leverbaar vanaf 46.995 euro) kenmerkt zich door zwarte designelementen en een rijkere uitrusting (zoals een Bose Premium audiosysteem met 7 luidsprekers en subwoofer). Zijn rijbereik bedraagt maar liefst 614 km (volgens WLTP) en in 5 minuten laadt men tot 100 extra kilometers bij.

De Business Editions zijn standaard uitgerust met een warmtepomp en batterijverwarming. Daardoor blijft de actieradius optimaal, zelfs bij lage buitentemperaturen. Daarnaast zorgt pre-conditioning ervoor dat het interieur al vóór vertrek op de gewenste temperatuur is, waardoor de berijder altijd instapt in een aangenaam warme of juist gekoelde auto. Dit draagt niet alleen bij aan het comfort maar ook aan efficiënt energiegebruik, wat perfect aansluit bij de behoeften van de zakelijk rijder.

Veiligheid staat voorop in de Business Editions. Zo monitort Blind-Spot Collision-Avoidance Assist (BCA) voortdurend de dode hoeken en waarschuwt dit systeem de bestuurder bij mogelijk gevaarlijke situaties. Indien nodig grijpt BCA actief in om een aanrijding te voorkomen door lichte stuurcorrecties uit te voeren. Dit verhoogt niet alleen de veiligheid, maar ook het rijcomfort omdat zakelijk rijders zich daardoor ontspannen en met meer vertrouwen door het verkeer kunnen bewegen, zelfs op drukke snelwegen of in stadsverkeer.

Highway Driving Assist II (HDA2) maakt lange ritten op de snelweg veiliger en minder vermoeiend voor de zakelijk rijder. Dit systeem combineert adaptieve cruise control en rijstrookassistentie om de auto automatisch binnen de rijstrook te houden en een veilige afstand tot andere voertuigen te bewaren. Bovendien ondersteunt HDA2 bij rijstrookwissels door de bestuurder te helpen bij het veilig invoegen en van rijstrook veranderen. Dit vermindert de stress in druk verkeer en draagt bij aan een ontspannen en comfortabele rijervaring, ideaal voor zakelijk rijders die vaak lange afstanden afleggen.

 

Hyundai Ioniq 5 Hyundai Ioniq 6 Hyundai Kona Hyundai Tucson

Related Posts

Toyota RAV4 opgepast: dit is de nieuwe Hyundai Tucson

19 augustus 2026

Prijs vergelijking vernieuwde Hyundai Ioniq 6

3 augustus 2026

Dit is de nieuwe Hyundai Kona!

20 juli 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
8.0

Gisteren GSi, vandaag GSE: eerste test van de elektrische Power-Corsa

1 september 2026
8.0

Grote SUV rijdt eindelijk lekker: test nieuwe Audi Q7

12 augustus 2026
8.0

Eerste kennismaking met de Audi A2 e-Tron

4 augustus 2026
9.0

De sterren staan goed: test Mercedes C 400 4Matic

21 juli 2026
6.0

Stelt nogal teleur: test Kia K4 1.0 T-GDi

19 juli 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.