Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Tesla op koers om nieuwe verkoopdaling te voorkomen
  • VinFast vestigt nu zijn hoop op de taxiwereld
  • Newsflash: Mazda wil dubbel zoveel Chinese elektrische modellen
  • Amerikaanse kwartaalverkopen Ford dalen door uitfasering modellen
  • Ook Skoda roept meer dan 1 miljoen auto’s terug wegens corrosierisico
  • Volvo geeft winstwaarschuwing af vanwege tegenvallende verkoop
  • BMW meldt productie miljoenste M model
  • Prijs vergelijking vernieuwde Renault Megane E-Tech
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Tesla op koers om nieuwe verkoopdaling te voorkomen

    1 oktober 2026

    VinFast vestigt nu zijn hoop op de taxiwereld

    1 oktober 2026

    Newsflash: Mazda wil dubbel zoveel Chinese elektrische modellen

    1 oktober 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Ook Skoda roept meer dan 1 miljoen auto’s terug wegens corrosierisico

    1 oktober 2026

    Mercedes-Benz CLA uitgeroepen tot ‘Zakenauto van het Jaar 2027’

    29 september 2026

    Stellantis gedagvaard in Camper Claim rechtszaak

    28 september 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Introductienieuws»Prijsvergelijking Polestar 1
Introductienieuws

Prijsvergelijking Polestar 1

19 april 20183 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

De richtprijs van het eerste model van Polestar, het nieuwe merk van Volvo, is bekend. De op de S90/V90 gebaseerde stekkerhybride coupé gaat in Nederland 155.000 euro exclusief belastingen kosten. Autointernationaal.nl had eerder een indicatietarief van 160.000 euro afgegeven.

Polestar kenden wij tot nu toe van de extra sportieve uitvoeringen van Volvo modellen, maar is nu gepromoveerd tot apart, hoogwaardig merk. Er zullen alleen (deels)elektrische auto’s aan de man gebracht gaan worden. De stekkerhybride coupé met de naam 1 bijt de spits af. Daarvan start de productie begin volgend jaar in China. De richtprijs van 155.000 euro exclusief belastingen betekent inclusief BTW en BPM een tarief van om en nabij de 196.500 euro. Nederland behoort tot het selecte groepje landen waar de Polestar haar modellen als eerste gaat leveren. Het onderhoud vindt plaats via een select aantal Volvo dealers, maar daar zal de klant vanwege de haal & breng service nooit direct contact mee hebben.

PolestarBMWPorsche
18-serie CoupéPanamera
T10 Twin EngineM850iTurbo S E-Hybrid
± 196.500 euro± 197.400 euro198.300 euro

Inmiddels hebben 7.000 mensen uit 18 landen interesse getoond in de Polestar 1. Zij krijgen na een aanbetaling van 2.500 euro voorrang bij het plaatsen van een bestelling. Polestar was in eerste instantie van plan om slechts 500 exemplaren per jaar te maken van de stekkerhybride coupé, maar de Chief Operating Officer van het merk, Jonathan Goodman, laat weten dat de productie als gevolg van de grote belangstelling drastisch zal worden verhoogd. Nieuwe klanten zullen met de ‘1’ in de toekomst kennis kunnen maken in zogeheten Polestar Spaces, oftewel showrooms in stadscentra. Daar kan men informatie krijgen van de productexperts, maar intekenen kan enkel via internet.

De Polestar 1 heeft een gecombineerd vermogen van 600 pk en maximaal 1.000 Nm aan koppel. De coupé kan dankzij een 34 kWh groot accupakket 150 kilometer op alleen elektriciteit rijden. Dat is 3 keer zoveel als de meeste stekkerhybride concurrenten nu bieden. Omdat de donorauto S90/V90 niet bekend staat om zijn sportieve rijeigenschappen is er een partnerschap gevormd met ophangingspecialist Öhlins. Die moet helpen om van de Polestar 1 een echte high performance hybride te maken.

Goodman laat weten dat de Polestar 1 primair via een huurmodel zal worden aangeboden, oftewel een vorm van Private Lease waarbij men geen eigenaar van de auto wordt. Na de abonnementsperiode wordt de Polestar 1 ingenomen en indien gewenst vervangen door een nieuw exemplaar. De ingeleverde auto zal dan à la een tweedehands mobiele telefoon ‘gerefurbished’ worden en doorschuiven naar het leasekanaal als gecertificeerde occasion. De klant hoeft zich op deze manier geen zorgen te maken over de restwaarde. Dat is momenteel voor veel consumenten bij elektrische auto’s een reëel issue. Details over de abonnementsservice van Polestar, waarbij er bijvoorbeeld tijdens vakanties gewisseld kan worden auto (de ‘1’ kan dan tijdelijk worden vervangen door een Volvo V90 of XC90) en de prijzen hiervan worden in een later stadium bekendgemaakt.

Volgend jaar toont het merk de nieuwe Polestar 2: een medium formaat SUV die dit keer niet de Volvo S90/V90 als basis heeft, maar de XC40. De productie van de ‘2’ moet in 2020 starten. Kort daarna zal het derde model gepresenteerd worden. Die krijgt de volgende generatie XC90 als basis. Deze Polestar 3 staat voor 2021 in de agenda. Pas daarna volgen volledig elektrische modellen. Dat Polestar daar nog even mee wacht, heeft te maken met de actieradius. Een GT coupémodel als de ‘1’ is vanwege zijn carrosserievorm bedoeld om veel kilometers mee te maken. Dat behoort met de huidige accutechnologie nog niet tot de mogelijkheden.

Polestar Polestar 1 Volvo

Related Posts

Volvo geeft winstwaarschuwing af vanwege tegenvallende verkoop

1 oktober 2026

Newsflash: Volvo zet licht op groen voor de EX120

27 september 2026

Volvo krijgt Skoda-baas als nieuwe topman

17 september 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
8.0

Heet maar ook verantwoord: test Peugeot 208 GTi

24 september 2026
8.0

Waardig topmodel: test Skoda Peaq

18 september 2026
7.0

Rijk aan techniek, arm aan emotie: test MG IM6

17 september 2026
7.0

Brave auto, foute timing: test nieuwe Suzuki Across

16 september 2026
7.0

Geely E2: Prijskraker met lange garantie

15 september 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.