Met de komst van de nieuwe Comfort uitvoering is de BYD Seal nu al leverbaar vanaf 41.690 euro.
De Comfort uitvoering heeft een veilige, kobaltvrij Blade Battery met een capaciteit van 61,4 kWh, die goed is voor een range van maximaal 460 km (WLTP). De elektromotor is 231 pk sterk. Hij accelereert in 7,5 seconden vanuit stilstand naar 100 km/u. De levering van de BYD Seal Comfort start begin 2025.

Net als de andere Seal modellen maakt de nieuwe Comfort uitvoering gebruik van de innovatieve cell-to-body- technologie. Daarbij is het accupakket een integraal onderdeel van de autostructuur. Daardoor is het veiligheidsniveau volgens BYD zeer hoog en kan het koetswerk lager worden geplaatst dan bij vergelijkbare auto’s met een traditionele opzet. Mede hierdoor is de Seal Comfort zeer gestroomlijnd; de Cw-waarde bedraagt slechts 0,219.
De Seal Comfort is standaard uitgerust met een warmtepomp. Het accupakket met de slimme en veilige lamellenstructuur is dankzij de 110 kW snelle laadmogelijkheid in 37 minuten van 10 procent naar 80 procent op te laden. De bagageruimte van de sportsedan heeft een inhoud van 400 liter. De frunk voegt daar 53 liter extra bergruimte aan toe. Een fietsendrager en een kleine aanhanger (tot maximaal 750 kg) is voor de Seal Comfort geen probleem.
| BYD………….. | Tesla………… |
| Seal | Model 3 |
| Comfort | RWD |
| 41.690 euro | 40.990 euro |
De standaarduitrusting van de Seal Comfort omvat zaken als 18 inch lichtmetalen velgen, vegan lederen bekleding in ruitpatroon en een groot glazen panorama dak. Ook keyless entry & start, een Dynaudio soundsystem met 12 luidsprekers plus subwoofer, verwarming plus ventilatie van de voorstoelen, stuurwielverwarming en elektrisch verstelbare, verwarmde plus inklapbare buitenspiegels zijn bij de prijs inbegrepen. Dat geldt ook voor draadloze Apple Carplay en Android Auto functionaliteit.
De Seal Comfort komt in het programma onder de achterwiel aangedreven Design en de Excellence met vierwielaandrijving in het gamma.

