Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Nissans toont nieuwe elektrische Pixo tijdens EV Experience
  • Voormalige Renault-topman Carlos Ghosn voor rechter vanwege corruptie
  • Volkswagen ID.3 GTI is de krachtigste GTI aller tijden
  • Toyota Corolla viert 60ste verjaardag met speciale 60th Anniversary Edition
  • Newsflash: Nissan stuurt de Kicks naar Europa
  • Waarom wel: Renault Safrane E-Tech
  • Tandje erbij voor Frankrijks meest geproduceerde auto
  • Toyota herstructureert Chinese activiteiten
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Nissans toont nieuwe elektrische Pixo tijdens EV Experience

    14 september 2026

    Voormalige Renault-topman Carlos Ghosn voor rechter vanwege corruptie

    14 september 2026

    Volkswagen ID.3 GTI is de krachtigste GTI aller tijden

    14 september 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Toyota BZ4X Touring tijdelijk vanaf 45.995 euro

    13 september 2026

    Volvo introduceert Long Range variant van XC60 Plug-in Hybrid

    13 september 2026
    8.0

    Uitblinker op alle vlakken: test Skoda Epiq

    13 september 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Actienieuws»Forse prijsverlaging voor Nissan Ariya
Actienieuws

Forse prijsverlaging voor Nissan Ariya

9 december 20253 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

Eind 2021 vindt de Nederlandse marktintroductie van de Nissan Ariya plaats. De prijzen beginnen bij 47.390 euro. Voor dat bedrag blijkt de consument liever een elektrische cross-over bij de concurrentie te kopen. Dat is voor Nissan reden om in 2023 de prijzen van de Ariya te verlagen. Voortaan kan er ingestapt worden voor 44.990 euro. Die maatregel heeft blijkbaar onvoldoende effect op de verkopen, want een jaar geleden werd aan de onderkant van het gamma een 42.690 euro kostende Limited Edition aan het gamma toegevoegd. Leuk, maar de concurrentie zit ondertussen ook niet stil. Zo introduceerde Tesla een uitgeklede Standard variant van de Model Y voor 39.990 euro. Daarom komt Nissan nu opnieuw met een prijsverlaging. Dit keer gaat er tot wel 7.500 euro van de tarieven af.

De prijsverlaging wordt gecombineerd met een herziening van het leveringsgamma van de Ariya. De volledig elektrische cross-over is voortaan beschikbaar in 3 uitvoeringen en met 2 batterijversies. De prijzen starten nu al bij 37.690 euro.

Bovengenoemde nieuwe instapprijs van de Ariya geldt voor de Limited Edition met een 63 kWh batterij. Deze versie is standaard uitgerust met onder meer NissanConnect navigatie met ‘over the air’-updates, Climate Control met 2 temperatuurzones, een 2-tal 12,3-inch schermen, Apple CarPlay, Android Auto en uitgebreide parkeerhulp. Klanten kunnen ook rekenen op led koplampen, 19 inch lichtmetalen velgen, Intelligent Key en adaptieve cruise control.

Voor 41.190 euro maakt Nissan er een Advance uitvoering van. Deze versie heeft ook 6-voudig elektrisch verstelbare plus verwarmbare voorstoelen, stuurwielverwarming en een elektrisch bedienbare achterklep met handsfree functie. Ook van de partij zijn half-lederen bekleding, Intelligent (360 graden) Around View Monitor en ProPilot Assist met Navi-Link en Traffic Jam Pilot.

De derde uitvoering is de Ariya Evolve. Voor een bedrag van 46.190 euro krijgt de klant dan een uitvoering die tevens is voorzien van onder meer een elektrisch bedienbaar panoramisch schuifdak, een Bose audiosysteem met 10 speakers, geventileerde voorstoelen, een verwarmbare achterbank, volledig lederen bekleding, een head-up display, Intelligent Rear View Mirror met camera en ProPilot Park.

Alle hierboven omschreven uitvoeringen hebben een 63 kWh accu (goed voor een actieradius tot 404 km) en zijn 217 pk en 300 Nm sterk. De versies met de grotere 87 kWh batterij bieden een actieradius tot 536 km. De elektromotor is met 242 pk iets sterker. Beide accuversies zijn standaard voorzien van een energiebesparende warmtepomp en een 22 kW AC-boordlader. Er kan worden gekozen uit dezelfde 3 uitrustingsniveaus. De prijzen zijn respectievelijk 42.190 euro, 44.190 euro en 49.190 euro.

Voor het nieuwe modeljaar is de Ariya niet meer leverbaar als luxe Engage of met vierwielaandrijving. De 61.190 euro kostende Nismo versie blijft wel.

Nissan Ariya

Related Posts

Over en uit voor Nissan Ariya

4 juni 2026

Dit is de vernieuwde Nissan Ariya

6 oktober 2025

Nissan toont Ariya met geavanceerd rijhulpsysteem

16 september 2025

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
8.0

Uitblinker op alle vlakken: test Skoda Epiq

13 september 2026
6.0

Haastige spoed is zelden goed: test Leapmotor B03X

10 september 2026
8.0

Een échte Volkswagen: test ID.Polo 52 kWh

8 september 2026
7.0

Blijft achter bij concurrentie qua actieradius en laadsnelheid: test Mazda CX-6e

4 september 2026
8.0

Gisteren GSi, vandaag GSE: eerste test van de elektrische Power-Corsa

1 september 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.