Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Haastige spoed is zelden goed: test Leapmotor B03X
  • Lynk & Co stelt Volvo aan als exclusieve Europese distributeur
  • Newsflash: modellenoffensief van McLaren
  • BMW iX5 Hydrogen doorloopt uitgebreid testprogramma
  • Mitsubishi introduceert nieuwe batterijopties voor Eclipse Cross
  • Volkswagen: reorganisatie kost 16 miljard euro
  • Prijs vergelijking Audi A2 e-Tron
  • Hyundai introduceert de Inster Lounge (update)
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Lynk & Co stelt Volvo aan als exclusieve Europese distributeur

    9 september 2026

    Newsflash: modellenoffensief van McLaren

    9 september 2026

    BMW iX5 Hydrogen doorloopt uitgebreid testprogramma

    9 september 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen
    6.0

    Haastige spoed is zelden goed: test Leapmotor B03X

    10 september 2026
    8.0

    Een échte Volkswagen: test ID.Polo 52 kWh

    8 september 2026

    Nog niet zo lang geleden zou de PureTech motor als ‘betrouwbaar’ zijn bestempeld

    5 september 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Actienieuws»Skoda introduceert de Elroq Tour Edition en de Enyaq Sportline Tour Edition
Actienieuws

Skoda introduceert de Elroq Tour Edition en de Enyaq Sportline Tour Edition

Rijkere uitrusting en extra klantvoordeel
1 juni 20263 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

Met het oog op de Tour de France introduceert Skoda 2 gelimiteerde uitvoeringen van de Elroq en de Enyaq. Die heten Tour Edition respectievelijk Sportline Tour Edition.

Skoda zegt deze speciale modellen uit te brengen als eerbetoon aan de wielersport, maar dat is natuurlijk onzin. Het zijn ordinaire actiemodellen oftewel actiebeestjes die een naam moeten hebben. Als partner van de Tour de France ligt een verwijzing naar dit sportevenement dan voor de hand. Maar maak er geen overdreven PR verhaal van, want daar prikt iedereen toch doorheen. Zeker de Skoda klant die het imago aangemeten krijgt bovengemiddeld ‘slim’ te zijn.

Bij de Elroq Tour Edition hebben kopers de keuze uit 2 verschillende vermogensvarianten: 190 pk of 286 pk. In het eerste geval (‘Edition 60’) is de actieradius maximaal 449 kilometer. Het actiemodel kost in deze vorm 38.490 euro. De Elroq Tour Edition 85 is uitgerust met een grotere accu voor een actieradius van maximaal 576 kilometer. Deze uitvoering is leverbaar vanaf 42.990 euro.

De standaarduitrusting van de Elroq Tour Edition omvat de Loft interieur design selectie met een afwerking in stof en kunstleder, metallic lak, een 13 inch infotainmentdisplay op basis van Android met navigatiesysteem, een multifunctioneel 2-spaaks verwarmbaar lederen stuurwiel en automatische 2-zone airconditioning. Ook assistentiesystemen zoals Predictive Adaptive Cruise Control , Side Assist (blind spot) en parkeersensoren voor en achter zijn bij de prijs inbegrepen.

Skoda Enyaq Sportline Tour Edition

Voor wie op zoek is naar meer ruimte en een sportieve uitstraling, introduceert Skoda de Enyaq Sportline Tour Edition 85. Deze grotere elektrische SUV is uitgerust met het 77 kWh accupakket, heeft een motor die goed isv voor 286 pk en biedt een actieradius tot 576 kilometer (WLTP). De prijs van de Enyaq Sportline Tour Edition 85 bedraagt 49.990 euro.

Dit actiemodel onderscheidt zich door zijn sportieve styling, waaronder 20 inch lichtmetalen ‘Vega’ velgen in metallic zwart , een Sportline bumperset met hoogglans zwarte accenten en de Lightband doorlopende sierverlichting op de neus. Vanbinnen is het actiemodel opgewaardeerd met de Sportline interieur design selectie met Suedia/kunstlederen bekleding, sportcomfortstoelen met geïntegreerde hoofdsteunen, een zwarte hemelbekleding en een multifunctioneel 3-spaaks verwarmbaar lederen sportstuurwiel. Bovendien beschikt de Sportline Tour Edition standaard over Matrix koplampen, een elektrische achterklep met virtual pedal, metallic lak en een Climatronic airconditioning met 3 zones.

Om rijders te helpen het maximale uit hun nieuwe elektrische Skoda te halen, biedt het merk voor beide modellen een gratis Elektrisch Rijden Training aan in samenwerking met Verkeersveiligheid Groep Nederland. In deze training leren bestuurders onder andere hoe ze de actieradius optimaal benutten en hoe ze de rijhulpsystemen en smartphone-koppelingen het beste kunnen gebruiken.

Beide actiemodellen zijn standaard voorzien van een lakkleur naar keuze, ter waarde van 990 euro. De nieuwe Tour Editions van de Elroq en Enyaq zijn per direct te bestellen.

Skoda Skoda Elroq Skoda Enyaq

Related Posts

Newsflash: modellenoffensief van McLaren

9 september 2026

Newsflash: nieuwe Skoda Fabia wordt een slag kleiner

7 september 2026

Skoda start productie van de nieuwe Peaq

6 augustus 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
6.0

Haastige spoed is zelden goed: test Leapmotor B03X

10 september 2026
8.0

Een échte Volkswagen: test ID.Polo 52 kWh

8 september 2026
7.0

Blijft achter bij concurrentie qua actieradius en laadsnelheid: test Mazda CX-6e

4 september 2026
8.0

Gisteren GSi, vandaag GSE: eerste test van de elektrische Power-Corsa

1 september 2026
8.0

Grote SUV rijdt eindelijk lekker: test nieuwe Audi Q7

12 augustus 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.