Wat Vignale is voor Ford, en Initiale Paris voor Renault, dat is Autech voor Nissan. Althans, in Japan want daar gaan de meest luxueuze luxe uitvoeringen van de modellen van het merk onder dit nieuwe label verkocht worden. Autech zal parallel aan Nismo (bekend van de GT-R) worden gepositioneerd; een sublabel waarbij het accent op sportiviteit ligt.
De primeur is voor de op de thuismarkt van Nissan zeer populaire Serena. Voor deze MPV zijn voortaan onder Autech vlag tal van personalisatiemogelijkheden beschikbaar. Nieuw is het luxelabel overigens niet, want al in 1986 leverde Nissan modellen met deze badge. Of Autech op termijn ook beschikbaar komt voor exportmarkten is nog niet bekend.

Autech krijgt net zo min als Nismo unieke modellen. Het gamma zal bestaan uit aangepaste versies. De Serena bijt zoals gezegd de spits af. Op korte termijn volgen er Autech versies van andere modellen van Nissan. Het complete gamma zal zich volgens Takao Katagiri, eindverantwoordelijk voor de specialistische uitvoeringen, kenmerken door veel oog voor detail, extra comfort en materialen van topkwaliteit.
