Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Prijs indicatie Geely E2
  • Prijs vergelijking Skoda Peaq
  • Nissan stopt met ontwikkeling elektrische Qashqai
  • In detail: de vernieuwde Audi A3
  • Lucid Motors schrapt nog meer banen
  • BMW bouwt fabriek in Leipzig om voor de Neue Klasse
  • Smart Fortwo opvolger inside
  • Elektrische Jeep Compass nu ook als 4xe en Long Range
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Prijs indicatie Geely E2

    18 juni 2026

    Prijs vergelijking Skoda Peaq

    17 juni 2026

    Nissan stopt met ontwikkeling elektrische Qashqai

    17 juni 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Volvo roept duizenden plug-in hybride auto’s terug wegens brandgevaar

    16 juni 2026

    Toyota Aygo X is de betrouwbaarste auto

    15 juni 2026

    Israël opnieuw spelbreker: tanken blijft voorlopig duur

    14 juni 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Introductienieuws»Prijs vergelijking Cadillac XT4 350T Sport
Introductienieuws

Prijs vergelijking Cadillac XT4 350T Sport

23 juli 20213 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

Cadillac introduceerde vorig jaar de XT4 ook in Europa. Aanvankelijk alleen met dieselmotor, maar daar hoef je in Nederland niet meer mee aan te komen. Daarom is er nu ook een benzineversie beschikbaar.

De uit 2018 stammende XT4 is een voor Amerikaanse begrippen compacte SUV met sportieve daklijn en dwars voorin een 4 cilinder motor. Op de belangrijkste verkoopmarkten, Noord-Amerika en China, doet hij het heel behoorlijk. Wij krijgen een iets aangepaste versie van de Cadillac. Die is makkelijk te herkennen: hij heeft achterlichten met ‘wit’ glas en oranje richtingaanwijzers, terwijl de Amerikaanse versie volledig rode units heeft.

Een ander belangrijk verschil is onder de motorkap te vinden. Speciaal voor Europa levert Cadillac de XT4 sinds vorig jaar met een dieselmotor. In een aantal landen op het oude continent is daar namelijk nog genoeg vraag naar. Concreet gaat het om een aangepaste versie van de 2,0 liter MultijJt- ieselmotor van Fiat Chrysler Automobiles. In de XT4 levert dit blok 174 pk en 381 Nm. Maar in Nederland zijn er grotere verkoopkansen voor de 350T uitvoering met 2,0 liter turbobenzinemotor. Die heeft een vermogen van 230 pk en een koppel van 350 Nm. De transmissie is net als bij de dieselvariant een 9-traps automaat. Vierwielaandrijving is standaard op de benzineversie.

Het officiële benzine bedraagt afgerond 9 liter per 100 km. De XT4 350T bereikt in 8,3 seconden de 100 km/u en accelereert vervolgens door tot 210 km/u. De Cadillac is leverbaar in drie uitvoeringen: Luxury, Premium Luxury en Sport. Die laatste 2 versies zijn qua uitrusting vrijwel gelijk aan elkaar, maar zoals de naam al suggereert, heeft de Sport variant een wat sportievere aankleding. Standaard zijn volledige led verlichting voor & achter, verwarmbare buitenspiegels, automatische verwarming van stuur & voorstoelen, stoelverwarming achterin, luchtvochtigheidsregeling voor het interieur, een automatisch bedienbare achterklep en het Cadillac CUE infotainment systeem (met 3D navigatie, spraakherkenning en alle connectiviteit die je nodig hebt) een digitale radio en het Bose Centerpoint Surround Sound System. Opties zijn onder meer een geheugenfunctie voor stoel- & spiegelinstellingen, een Head-up display, een camera die zorgt voor 360 gradenzicht rondom, een automatische parkeerassistent, interieurlucht ionisatie, draadloos opladen voor de smartphone en een panoramadak.

CadillacJaguarLand RoverLexus
XT4E-PaceRange Rover EvoqueNX
350T SportP250 AWD SP250 AWD300h AWD Executive
78.700 euro79.218 euro76.079 euro77.595 euro

In Nederland is de Cadillac XT4 alleen ‘op aanvraag’ leverbaar. De hier omschreven 350T Sport uitvoering kost 78.700 euro. Voor Cadillac begrippen is dat niet veel. Maar bedenk wel dat je voor dit bedrag geen SUV van Escalade formaat krijgt. Met name achterin valt het ruimteaanbod een beetje tegen voor een dergelijke auto. Dat komt onder andere door de schuin aflopende daklijn. Zou die net zo snel dalen als de restwaarde?

 

Cadillac Cadillac XT4

Related Posts

Newsflash: Ford gaat weer ff normaal doen

10 augustus 2025

Newsflash: facelift voor Toyota Corolla Cross

19 juli 2025

Newsflash: Volkswagen stopt met de ID.5

8 juli 2025

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
9.0

Pocket rocket voor het EV-tijdperk: test Cupra Raval VZ Rebel

2 mei 2026
7.0

Goedkope middelmaat: test Chery Tiggo 4

23 april 2026
7.0

Bloedsnel, maar te duur voor wat hij biedt: test Denza Z9 GT EV

16 april 2026
8.0

Veel ruimte voor comfort: test Mercedes GLB

5 april 2026
8.0

Van alle markten thuis: test Mercedes CLA Shooting Brake 250+ / 350 4Matic

2 april 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.