Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Volvo topman wil dat Belgische fabriek Chinese auto’s gaat bouwen
  • BMW opent orderboeken voor i3 50 xDrive First Edition
  • Dit is de Skoda Peaq inside
  • Dacia plaagt met nieuwe Spring
  • Suzuki e-Vitara getest als vakantie-auto
  • Peugeot e-208 GTi nu te bestellen
  • Duitsland verliest China als afzetmarkt
  • Porsche Taycan kopieert Hyundai’s E-Shift technologie
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    BMW opent orderboeken voor i3 50 xDrive First Edition

    11 juni 2026

    Dit is de Skoda Peaq inside

    11 juni 2026

    Dacia plaagt met nieuwe Spring

    11 juni 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Suzuki e-Vitara getest als vakantie-auto

    11 juni 2026

    Tesla gaf misleidende FSD-veiligheidsdata aan Europese toezichthouders

    8 juni 2026

    Benzine in jouw bloed? Jammer dan: Tesla Model 3 is verkozen tot beste auto

    7 juni 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Actienieuws»Skoda introduceert de Superb Sportline Business
Actienieuws

Skoda introduceert de Superb Sportline Business

21 augustus 20243 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
SkodaSuperbSportlineBusiness

Skoda introduceert de Superb Sportline Business. Het is de meest dynamische uitvoering van dit moment. De Superb Sportline Business is er als Hatchback en Combi.

De Superb Sportline Business valt op met 18 inch antracietkleurige velgen, exterieuraccenten in hoogglans zwart en specifieke badges op de voorspatborden. Ook aanwezig zijn verwarmde sportstoelen met geïntegreerde hoofdsteunen en in lengte verstelbare zitkussens.

SkodaSuperbSportlineBusiness2

De Superb Sportline Business wordt leverbaar met zowel de 1.5 TSI mild hybride als de 1.5 TSI plug-in hybride aandrijflijn. In beide gevallen is er sprake van onder meer progressieve besturing en een met 15 mm verlaagd sportonderstel. Het Dynamic Chassis Control sportpakket is tegen meerprijs verkrijgbaar.

SkodaSuperbSportlineBusiness3

Het sportieve uiterlijk van de Superb Sportline Business wordt benadrukt door een hoogglans zwarte afwerking van zowel de grille als de raamlijsten, de buitenspiegels, de bumpers en de belettering op de achterklep. De dak rails van de Combi zijn eveneens in dezelfde zwarte kleur uitgevoerd, terwijl de hatchback is voorzien van een zwarte achterspoiler. De Superb Sportline Business staat standaard op antracietkleurige 18 inch gepolijste Vela Aero velgen met matzwarte afwerking. Zilverkleurige 19 inch Aniara Aero exemplaren met matzwarte details of het zwarte 19 inch Torcular type zijn als optie verkrijgbaar. De voorspatborden dragen Sportline badges.

SkodaSuperbSportlineBusiness4

De Sunset getinte achter- en zijruiten harmoniëren goed met de sportieve look van de Superb en zorgen er ook voor dat het interieur in de zomer koel blijft. De Superb Sportline Business valt niet alleen op door zijn sportieve looks, maar ook met zijn rijke uitrusting. Die bestaat onder meer uit Matrix-koplampen, Lled achterlichten met geanimeerde richtingaanwijzers, een Coming/Leaving Home functie en een elektrische achterklep met Virtual Pedal. Ook standaard is Kessy Advanced, dat een automatische vergrendelings- en ontgrendelingsfunctie omvat en verlichting toevoegt aan de deurgrepen. Het gelaagde glas van de akoestische zijruiten zorgt voor een lager geluidsniveau in het interieur.

SkodaSuperbSportlineBusiness5

De nieuwe Superb Sportline Business biedt voor het interieur keuze uit 2 Design Selections. Beide beschikken over verwarmde sportstoelen voorin met geïntegreerde hoofdsteunen en handmatig te verlengen zitkussens. Het standaard Suedia Sport interieur wordt geleverd met volledig elektrisch verstelbare ergonomische voorstoelen en een massagefunctie met 10 pneumatisch aangestuurde luchtkussens. De optionele Suite Sport Design Selection voorziet in ergonomische sportstoelen, gecertificeerd door AGR (Aktion Gesunder Rücken) inclusief Smart Comfort Entry, ventilatie en massagefunctie. De hemelbekleding is in beide gevallen zwart, terwijl de sier strips op het dashboard en in de deurpanelen een afwerking met carbon-effect hebben. Roestvrijstalen pedalen zorgen voor een extra sportieve en dynamische touch. Ook heeft de Superb Sportline Business een multifunctioneel sportstuurwiel met 3 spaken, zwarte stiksels en een Sportline badge. De 10 inch Virtual Cockpit van deze Superb heeft Sportline-specifieke graphics, terwijl beide Design Selections een uitgebreid instelbare sfeerverlichting bieden.

SkodaSuperbSportlineBusiness6

De Superb Sportline Business Hatchback en Combi zijn vanaf medio november te bestellen en arriveren medio maart volgend jaar in Nederland. Prijzen worden in aanloop naar de marktintroductie bekendgemaakt.

Skoda Superb

Related Posts

Prijs vergelijking Skoda Superb PHEV iV

4 maart 2026

Skoda Superb Hatchback nu ook als plug-in hybride

9 januari 2025

Skoda Superb Combi nu ook als Sportline Business

29 november 2024

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
9.0

Pocket rocket voor het EV-tijdperk: test Cupra Raval VZ Rebel

2 mei 2026
7.0

Goedkope middelmaat: test Chery Tiggo 4

23 april 2026
7.0

Bloedsnel, maar te duur voor wat hij biedt: test Denza Z9 GT EV

16 april 2026
8.0

Veel ruimte voor comfort: test Mercedes GLB

5 april 2026
8.0

Van alle markten thuis: test Mercedes CLA Shooting Brake 250+ / 350 4Matic

2 april 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.