Op de nieuwe Online Edition modellen van Toyota ontvangt de klant, bij nieuwkoop, extra inruilwaarde op de huidige auto. Dat kan oplopen tot 3.000 euro aan voordeel. Dat is mooi meegenomen!
Opnieuw bieden de Toyota dealers Online Editions aan. Dit keer niet bij private lease, maar bij het kopen van een nieuwe Aygo, Yaris, C-HR, RAV4 of Corolla (hatchback, Touring Sports of sedan). Heb jij een inruilauto, dan ontvang je bovenop de waarde van die personenwagen extra inruilvoordeel.
De hoogte van het inruilvoordeel varieert per model. Op de Corolla en RAV4 ontvang je bijvoorbeeld 2.000 euro extra, maar op de C-HR 3.000 euro. Je kunt online een berekening maken van de inruilwaarde van jouw huidige auto. Voorwaarde voor het actievoordeel is dat jij de bestelling geheel online doet. Wel kan jij de Toyota dealer vragen om contact met jou op te laten nemen. Hij levert de auto gratis thuis af.
De actie geldt tot en met 28 februari. Vraag de Toyota dealer naar de volledige inruilvoorwaarden.
