Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Newsflash: de Mazda CX-3 keert terug
  • Ford in mineur: wordt het met de nieuwe Fiesta weer feest?
  • Renault topman Provost smeekt Brussel om adempauze
  • Klaar voor serieproductie: Dacia Hipster
  • Stellantis moet opnieuw auto’s terugroepen
  • BMW-bezitters zijn woedend dat hun touchscreen een ​​reclamebord is geworden
  • Newsflash: Smart #2 in volle glorie
  • Prijs vergelijking Dacia Sandero Stepway Hybrid 155
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Newsflash: de Mazda CX-3 keert terug

    7 augustus 2026

    Ford in mineur: wordt het met de nieuwe Fiesta weer feest?

    7 augustus 2026

    Klaar voor serieproductie: Dacia Hipster

    7 augustus 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Stellantis moet opnieuw auto’s terugroepen

    7 augustus 2026

    Mercedes roept 7 modelseries terug

    5 augustus 2026
    8.0

    Eerste kennismaking met de Audi A2 e-Tron

    4 augustus 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Toekomstplannen»Nieuwe Honda HR-V ziet er patent uit
Toekomstplannen

Nieuwe Honda HR-V ziet er patent uit

4 februari 20213 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

De plaagcampagne voor de nieuwe HR-V is in volle gang, maar iemand heeft besloten om met het introductieplan van Honda te rotzooien door volledig onthullende beelden van de opnieuw ontworpen kleine cross-over te delen.

Deze reeks gepatenteerde afbeeldingen, gepubliceerd op Facebook, tonen schijnbaar de nieuwe editie van de HR-V (Vezel in Japan). Die zal overigens niet wereldwijd verkocht gaan worden, want Noord-Amerika krijgt een eigen versie van de cross-over. Waarom denkt Autointernationaal dat dit de nieuwe HR-V is en niet een model van een ander merk? Welnu, de persoon die de afbeeldingen heeft ontdekt, zegt dat hij toegang heeft tot bronnen bij Honda. Oké, wat een volslagen onbekende op internet zegt als vanzelfsprekend beschouwen, dat doet Autointernationaal nooit, maar de website denkt solide bewijzen te hebben dat de afbeeldingen in grijstinten inderdaad de volgende generatie HR-V weergeven. Zoals te zien is in de vergelijking, is het ontwerp van de achterkant vrijwel identiek. Van de hoog gemonteerde deurgreep tot de plaatsing van de tankdop: de details lijken exact hetzelfde te zijn.

Autointernationaal heeeft de officiële plaagafbeelding van Honda minder donker gemaakt in een poging meer ontwerpdetails te ontgrendelen en deze te vergelijken met de vermeende HR-V patentafbeeldingen. Los hiervan zijn de tekeningen ook in overeenstemming met de gecamoufleerde prototypes die foto spionnen aan het begin van het jaar voor de lens kregen, en laten een identieke plaatsing van de koplampen zien met bovenaan gemonteerde LED daglichten. De omtrek van de motorkap komt overeen met die van de gecamoufleerde prototypes, net als de plaatsing van de zijspiegels.

Honda onthult op 18 februari zijn nieuwe cross-over voor Europa en de Aziatische markten. Het is onduidelijk wanneer de Noord Amerikaanse versie zal worden onthuld, maar de autofabrikant heeft gezegd dat deze is “ontworpen om te voldoen aan de specifieke behoeften van Amerikaanse klanten en zal verschillen van de Vezel / HR-V die in andere regio’s zal worden geïntroduceerd”. Gelet op het feit dat het uitgaande model van de tweede generatie inmiddels 8 jaar oud is, denkt Autointernationaal dat de Noord Amerikaanse versie van de HR-V op korte termijn zal worden gepresenteerd.

De flinke metamorfose die de derde generatie HR-V ondergaat, zal de verkopen goed doen. Het design is minder excentriek waardoor het optisch minder zwaar op de maag ligt. De beduidend hogere neus zorgen voor een stoerdere uitstraling. De achterruit ligt voortaan een stuk vlakker, wat de cross-over bijna het voorkomen van een sportieve SUV Coupé geeft. Ook opvallend zijn de opmerkelijk platte koplampen, die een stuk hoger in het front zitten. De nieuwe HR-V krijgt een grille die is opgebouwd uit horizontale lamellen.

Net als bij de huidige editie het geval is, krijgt ook de nieuwe HR-V het onderstel van de de Jazz als basis. De HR-V krijgt eveneens een zogeheten e:HEV hybride aandrijflijn, al zal er vermoedelijk gekozen worden voor een hoger systeemvermogen dan het familielid biedt. Niet geëlektrificeerde motorversies hoeven wij niet te verwachten, noch diesels. Honda gaf in 2019 namelijk aan dat het vanaf 2025 elke voor Europa bestemde auto gaat voorziet van een geëlektrificeerde aandrijflijn.

De verkopen van de HR-V hebben in Nederland alleen in 2016 (587 stuks) boven de 500 eenheden gepiekt. Vorig jaar daalde de afzet tot 223 exemplaren. Toyota verkocht toen 2.815 eenheden van haar C-HR. Honda moet daar met de nieuwe editie makkelijk een kwart van kunnen realiseren, oftewel minimaal 700 registraties per jaar. Daarmee zou hij beter verkopen dan de Jazz. Onrealistisch? Nee, want de HR-V is een sexy cross-over terwijl zijn donormodel een gender neutrale hatchback is …

 

 

Honda Honda HR-V

Related Posts

Newsflash: de Mazda CX-3 keert terug

7 augustus 2026

Honda: zonder focus op volume kunnen wij tóch groeien

5 augustus 2026

Newsflash: BMW parkeert G-klasse alternatief

25 juli 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
8.0

Eerste kennismaking met de Audi A2 e-Tron

4 augustus 2026
9.0

De sterren staan goed: test Mercedes C 400 4Matic

21 juli 2026
6.0

Stelt nogal teleur: test Kia K4 1.0 T-GDi

19 juli 2026
7.0

Een echte 4×4: test Jeep Compass 4xe

8 juli 2026
9.0

Pocket rocket voor het EV-tijdperk: test Cupra Raval VZ Rebel

2 mei 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.