Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Comeback Toyota Celica begint met een rallyauto
  • Prijs indicatie vernieuwde Omoda 5
  • Range Rover neemt afscheid van de Evoque en Velar
  • BMW gaat het dak repareren terwijl de zon (nog een beetje) schijnt
  • Tesla misleidde Zuid-Koreaanse klanten met rijhulptechnologie
  • Alpha: een nieuw begin voor Honda
  • Newsflash: nieuwe Volvo EX40 krijgt 650 km actieradius
  • BYD wil binnen 1 jaar 70 Flash Charging-stations in Nederland
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Comeback Toyota Celica begint met een rallyauto

    1 november 2026

    Prijs indicatie vernieuwde Omoda 5

    1 november 2026

    Range Rover neemt afscheid van de Evoque en Velar

    1 november 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Tesla misleidde Zuid-Koreaanse klanten met rijhulptechnologie

    1 november 2026

    Stellantis komt met stop-drive maatregel voor Opel

    1 november 2026

    Terugroepactie Volvo EX30: bijna alle exemplaren moeten gecontroleerd worden

    1 november 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Testcentrum»Prijs vergelijking DS 3 Pallas en DS 7 Pallas
Testcentrum

Prijs vergelijking DS 3 Pallas en DS 7 Pallas

3 september 20246 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
DS7PallasEtoile2

Na de DS 4, waarvan in april het leveringsgamma werd vernieuwd, zijn nu ook de ‘3’ en de ‘7’ leverbaar in de nieuwe uitvoeringen Pallas en Etoile. Met het reduceren van het gamma tot 2 uitrustingsniveaus streeft DS naar eigen zeggen naar een overzichtelijker aanbod oftewel meer duidelijkheid voor de klant.

De nieuwe uitvoeringen Pallas en Etoile hebben elk een eigen badge. Bij de eerste combineert de badge de deur van een Parijs paleis met de historische as van de Franse hoofdstad; van de Arc de Triomphe du Carrousel op de Place du Carrousel, via de obelisk op de Place de la Concorde, de Arc de Triomphe op de Place Charles de Gaulle en de Grand’ Arche de la Défense. De badge van de Etoile uitvoering geeft een brede lichtbundel weer, die de 12 lanen belicht die samenkomen op de Place Charles-de-Gaulle, tot 1970 Place de l’Étoile genoemd.

De DS 3 heeft zowel als Pallas als in Etoile uitvoering dezelfde kenmerken, waaronder Gloss Black DS Wings met verchroomde accenten op het front, verchroomde logo’s en zwarte naafdoppen op de wielen. Het uiterlijke verschil tussen beide uitvoeringen is dat de Pallas is voorzien van 17 inch lichtmetalen Dublin velgen (18 inch Nice exemplarenzijn optioneel). De Etoile uitvoering is standaard uitgerust met de laatste wielen. Lichtmetalen 18-inch Toulouse exemplaren zijn een optie voor de volledig elektrische E-Tense versie.

De DS 3 Pallas zet de traditie van de originele DS Pallas voort met interieurbekleding Perruzi Silicon Fabric en Basalt Black Canvas (beide stof), met de optie van generfd Basalt Black leder. Het interieur van de DS 3 Etoile is bekleed met Basalt Woven Fabric in combinatie met Alcantara en optioneel met Criollo Brown nappaleer en elektrisch verstelbare stoelen. De Antoine de Saint Exupéry Collection completeert het gamma van de DS 3 en is voorzien van een met Criollo Brown nappaleer bekleed interieur. De kleur Night Flight is nu leverbaar voor alle uitvoeringen.

Er zijn ook optiepakketten. Voor de DS 3 Pallas is er het Comfort Pack (met verwarmbare voorstoelen, vloermatten voor- en achterin en Peoximity Keyless Entry & Start) en het Tech Pack (inclusief het Iris systeem van DS, ChatGPT, Vision 360 met digitale camera voor & achter voor video-assistentie bij lage snelheid, draadloos opladen van smartphones en een extra USB aansluiting).

Voor de DS 3 Etoile is een Focal Electra Sound System optioneel beschikbaar, evenals het Total Tech Pack (DS Drive Assist Level 2 oftewel semi-autonoom rijden, een head-updisplay, Matrix koplampen en draadloos opladen van smartphones) en het Range Pack voor de elektrische E-Tense versie (warmtepomp en 11 kW boordlader). Als PureTech 100 kost de DS 3 Pallas 37.190 euro. De Hybrid versie (136 pk sterk) mag weg voor 38.440 euro. De 3 E-Tense Pallas moet 39.840 euro opbrengen. DS vraagt 41.240 euro voor de 3 Étoile en 42.940 euro voor de 3 Antoine de Saint Exupéry.

DS…..,,,,,,……..Ford….,,,,,…….Kia…………Mazda……….
3PumaXCeedCX-30
PallasST-Line XGT-LineHomura
PureTech 100EB MHEV 1251.5 T-GDIe-SA-G 140
37.190 euro36.695 euro38.195 euro37.990 euro
Nissan……..Seat………..Skoda……….Volkswagen…..
JukeAtecaKaroqT-Cross
TeknaStyle Bus. Int.SelectionR-Line
DIG-T 1431.0 TSI1.0 TSI1.0 TSI 115
35.990 euro37.400 euro36.990 euro38.390 euro

Met het oog op de introductie van nieuwe, volledig elektrische modellen in de toekomst, waaronder de DS 8, worden de namen van de plug-in hybride versies van de DS 7 veranderd. De E-Tense 225, E-Tense 4×4 300 en E-Tense 4×4 360 worden omgedoopt tot Plug-in Hybrid 225, Plug-in Hybrid AWD 300 en Plug-in Hybrid AWD 360.

Alle versies van de DS 7 zijn voortaan standaard voorzien van het Black Pack en in carrosseriekleur gespoten deurgrepen. De E-Tense badges verdwijnen van de plug-in hybride uitvoeringen en DS Automobiles introduceert nieuwe badges op de motorkap, afhankelijk van de uitvoering. Beide versies van de DS 7 zijn voorzien van een 7,4 kW boordlader met Mode 3-laadkabel. De carrosseriekleur Night Flight is nu leverbaar voor alle uitvoeringen.

DS Automobiles introduceert de DS 7 Pallas met interieurbekleding van Deep Black Alcantara, met als optie DS Basalt Black Canvas. Deze uitvoering is voorzien van aluminium pedalen en verwarmbare voorstoelen. Het interieur van de DS 7 Étoile is bekleed met Basalt Black of Pearl Grey nappaleer. De DS 7 Pallas Plug-in Hybrid 225 is er vanaf 58.350 euro. De Étoile uitvoering kost minstens 64.250 euro. Opvallend: bij de DS 7 wordt de uitvoering Antoine de Saint-Exupéry met zijn prijs van 62.750 euro tussen de Pallas en de Étoile in gepositioneerd.

DS………………………………..AlfaRomeo………………………….BMW………………………….Hyundai………………….
7TonaleX1Santa Fe
PallasItaliano4 PacksPremium
Plug-In Hybrid AWD 3001.3T Plug-in Hybrid Q4 280xDrive30e 3261.6 T-GDI PHEV 4WD
±63.700 euro60.600 euro63.445 euro63.995 euro
Jaguar………Kia…………JLR………..Lexus……….
E-PaceSorentoRange Rover EvoqueNX
R-Dynamic SExecutiveLineSLuxury Line
P270e AWD1.6 T-GDI Plug-in Hybrid 4WDP270e AWD450h+ 4WD
66.365 euro64.895 euro64.831 euro65.975 euro
Mazda……….Suzuki………Toyota………Volvo……….
CX-60AcrossRAV4XC60
HomuraStyleStyleCore
e-SA PHEV 3272.5 Plug-in Hybrid2.5 Plug-in Hybrid AWDT6 Plug-in Hybr. AWD
64.090 euro59.595 euro61.195 euro69.695 euro

Net als de DS 3 is ook de DS 7 beschikbaar met diverse optiepakketten. Voor de Pallas is er het Comfort Pack met een elektrisch te openen achterklep, uitgebreide automatische airconditioning met 2 temperatuurzones, het Focal Electra HiFi systeem en de BRM R180 klok. Het Tech Pack omvat een alarminstallatie, DS Drive Assist Level 2 voor semi-autonoom rijden, DS Active Scan Suspension  camera gestuurde demping (Plug-in Hybrid 225), Vision 360 graden camera, draadloos opladen van smartphones en 2 extra USB aansluitingen voorin.

Voor de Étoile uitvoering omvat het Absolute Comfort Pack geventileerde massagestoelen voorin, automatische klimaatregeling met 2 temperatuurzones en het Focal Electra HiFi systeem. Het Tech Absolute Pack omvat draadloos opladen van smartphones, 2 extra USB-C aansluitingen voorin, DS Night Vision, DS Active Scan Suspension camera gestuurde demping (Plug-in Hybrid 225), Vision 360 graden camera en de alarminstallatie.

DS7PallasEtoile

DS Automobiles heeft ook een Performance versie toegevoegd. Die is exclusief voor de Plug-in Hybrid AWD 360 uitvoering in Etoile tenue. Deze speciale versie is voorzien van een DS Performance badge, een Sparkling Black DS logo, DS Wings, Gloss Black dak dragers & raamlijsten, 21 inch lichtmetalen Brooklyn velgen met Gloss Black naafdoppen (optioneel New York velgen) en een nieuw AWD-logo aan de achterzijde. Voor de interieurbekleding is er keuze uit Basalt Black en Pearl Grey nappaleer. Standaard is deze versie voorzien van automatische dual-zone klimaatregeling, een draadloze oplader, 2 USB-C aansluitingen en Vision 360 camera’s. Als optie zijn ook de Total Comfort en Total Tech Packs leverbaar, evenals het Charging Pack (7,4 kW boordlader en Mode 3 laadkabel).

Ook voor de DS 7 completeert de Antoine de Saint Exupéry Collection het leveringsgamma. Die is standaard voorzien van DS Drive Assist Level 2 voor semi-autonoom rijden.

 

Related Posts

Comeback Toyota Celica begint met een rallyauto

1 november 2026

Prijs indicatie vernieuwde Omoda 5

1 november 2026

Range Rover neemt afscheid van de Evoque en Velar

1 november 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
6.0

Capabel, maar weinig memorabel: test XPeng L03

23 oktober 2026
8.0

Heet maar ook verantwoord: test Peugeot 208 GTi

24 september 2026
8.0

Waardig topmodel: test Skoda Peaq

18 september 2026
7.0

Rijk aan techniek, arm aan emotie: test MG IM6

17 september 2026
7.0

Brave auto, foute timing: test nieuwe Suzuki Across

16 september 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.