Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • In detail: de nieuwe elektrische Nissan Pixo
  • Prijs vergelijking Mercedes-Benz E 300e
  • Hyundai toont nieuwe Tucson op autosalon van Parijs
  • Newsflash: Hyundai rust Europese fabriek uit met robots
  • Eerder plomp dan gracieus: de nieuwe Bentley Torcal
  • Rolls-Royce opent nieuwe testbaan in Goodwood
  • BYD wil 4 fabrieken in Europa
  • ANWB waarschuwt voor goedkope winterbanden
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    In detail: de nieuwe elektrische Nissan Pixo

    21 september 2026

    Prijs vergelijking Mercedes-Benz E 300e

    20 september 2026

    Hyundai toont nieuwe Tucson op autosalon van Parijs

    20 september 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    ANWB waarschuwt voor goedkope winterbanden

    20 september 2026
    8.0

    Waardig topmodel: test Skoda Peaq

    18 september 2026
    7.0

    Rijk aan techniek, arm aan emotie: test MG IM6

    17 september 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Prijsindicatie Hyundai Santa Fe
Autonieuws

Prijsindicatie Hyundai Santa Fe

1 februari 20183 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

Hyundai heeft op haar Zuid Koreaanse thuismarkt de nieuwe Sante Fe gepresenteerd. Op de autosalon van Genève zal de Europese versie van de middelgrote SUV worden voorgesteld.

De designtaal van de nieuwe Sante Fe spreekt hetzelfde jargon als dat van de Hyundai Kona, met slanke lichtunits boven en forse kijkers onderin de flink uit de kluiten gewassen neuspartij. De opzichtige grille is voorzien van een honingraatmotief. Ook de Tucson adopteert na de facelift een vergelijkbaar lijnenspel. Hyundai wil haar gamma uitbreiden naar 5 SUV modellen. In de pijplijn zit een compact type dat onder de Kona in het gamma moet komen en een vlaggenschip van het formaat Audi Q7.

Binnenin oogt de nieuwe Sante Fe minder spannend, maar het heeft wel een stijlvol, haast chique interieur. Het instrumentarium is voortaan digitaal. In de middenconsole prijkt het nieuwste Hyundai multimediasysteem, waaraan je jouw telefoon kunt koppelen via Apple Carplay en MirrorLink. De SUV zit propvol zogeheten SmartSense technologie; de noemer waaronder Hyundai haar actieve veiligheidssystemen bundelt. Het gaat hierbij onder andere om Rear Cross-Traffic Collision Warning dat tevens is uitgerust met een automatisch remfunctie. Aan boord is ook Safe Exist Assist: een systeem dat een waarschuwingssignaal afgeeft als een portier wordt geopend naast een andere of een naderende auto. Dreigt er gevaar, dan vergrendelt de functie de portieren automatisch.

Ook komt Hyundai met een Rear Occupent Alert dat “passagiers op de achterbank detecteert en de bestuurder attendeert bij het uitstappen”. In mensentaal: de Santa Fe waarschuwt de bestuurder dat er nog mensen, of kinderen, op de achterbank zitten nadat hij is uitgestapt. Zo kan je nooit meer je baby vergeten in de wagen of kan een huurmoordenaar zich niet meer verstoppen op de achterbank. Voor ons misschien wat ver gezocht, maar Hyundai wil met de Santa Fe moet vooral gaan scoren op de door paranoia gekenmerkte Amerikaanse automarkt.

Meer nieuws ontbreekt vooralsnog. Het is wel bekend dat er nog een verlengde Grand Sante Fe zit aan te komen met een derde rij stoelen en dat Hyundai vooralsnog voor de bekende motoropties gaat: de 2.0 T-GDi benzineversie en de 2.0/2.2 CRDi diesel. Beiden zijn gekoppeld aan een 8-traps automaat. Meer informatie over de nieuwe Santa Fe krijgen we volgende maand, als de SUV wordt gepresenteerd op de autosalon van Genève. Dan zal ook bekend worden of de Nederlandse importeur het ‘aandurft’ om de kloeke SUV onze kant op te halen. De huidige editie trok namelijk amper kopers. Een 1.6 T-GDi versie had de instapdrempel aanzienlijk kunnen verlagen, maar met een 2,0 liter benzinemotor gaat de Santa Fe in combinatie met de automaat en vierwielaandrijving minimaal 81.795 euro kosten. Heb jij dat voor een Hyundai over?

Hyundai Hyundai Santa Fe

Related Posts

Hyundai toont nieuwe Tucson op autosalon van Parijs

20 september 2026

Newsflash: Hyundai rust Europese fabriek uit met robots

20 september 2026

Newsflash: Volvo gaat weer luisteren naar de klant

17 september 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
8.0

Waardig topmodel: test Skoda Peaq

18 september 2026
7.0

Rijk aan techniek, arm aan emotie: test MG IM6

17 september 2026
7.0

Brave auto, foute timing: test nieuwe Suzuki Across

16 september 2026
7.0

Geely E2: Prijskraker met lange garantie

15 september 2026
8.0

Uitblinker op alle vlakken: test Skoda Epiq

13 september 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.