Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Volvo krijgt Skoda-baas als nieuwe topman
  • Prijs vergelijking vernieuwde Volvo XC60
  • Newsflash: Volvo gaat weer luisteren naar de klant
  • Brave auto, foute timing: test nieuwe Suzuki Across
  • Tesla Model 3 Premium moet terug naar de dealer
  • BYD roept 183.000 auto’s terug
  • Drive pleit voor ander laadpalenbeleid
  • Volkswagen geeft stevige winstwaarschuwing
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Volvo krijgt Skoda-baas als nieuwe topman

    17 september 2026

    Prijs vergelijking vernieuwde Volvo XC60

    17 september 2026

    Newsflash: Volvo gaat weer luisteren naar de klant

    17 september 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen
    7.0

    Brave auto, foute timing: test nieuwe Suzuki Across

    16 september 2026

    Tesla Model 3 Premium moet terug naar de dealer

    16 september 2026

    BYD roept 183.000 auto’s terug

    16 september 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Actienieuws»Volvo introduceert de V90 T4 Business Luxury
Actienieuws

Volvo introduceert de V90 T4 Business Luxury

4 oktober 20192 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

In de eerste 9 maanden van dit jaar zijn de verkopen van de Volvo V90 vrijwel gehalveerd. In september daalde het registratie aantal zelfs tot minder dan een derde van het niveau van hetzelfde tijdvak in 2018. Dus is het tijd voor actie. En dat doet Volvo door de V90 T4 Business Luxury te introduceren.

De importeur spreekt van een uiterst aantrekkelijke en luxe uitvoering die zijn status als ultieme stationwagon extra benadrukt. Zijn standaarduitrusting omvat tal van opties die het comfort op een nog hoger plan brengt. Tegelijkertijd is de V90 T4 Business Luxury extra scherp geprijsd. Het voordeel loopt volgens de importeur op tot ruim 5.000 euro. Tja, als dit geen actiemodel is, dan weet Autointernationaal.nl het niet meer. De V90 T4 Business Luxury is per direct bij de Volvo dealer te bestellen voor 59.995 euro.

De gelimiteerd leverbare V90 T4 Business Luxury is gebaseerd op de Inscription uitvoering. Zijn standaarduitrusting is reeds zeer compleet, met onder meer IntelliSafe Assist (oftewel adaptieve cruise control inclusief Pilot Assist), nappa lederen bekleding, verwarmbare en elektrisch verstelbare voorstoelen, een elektrisch te openen achterklep en verchroomde exterieurdetails. Voor de aandrijving zorgt de T4 benzinemotor. Dit betekent 2,0 liter inhoud en 190 pk vermogen. De motor is standaard gekoppeld aan een 8-traps Geartronic automaat.

De extra uitrusting van de V90 T4 Business Luxury omvat een uitgebreid navigatiesysteem, Apple CarPlay, een 12,3 inch digitaal instrumentenpaneel, een 9,0 inch touch screen, LED koplampen een high performance geluidsinstallatie, parkeersensoren vóór en achter (inclusief camera), zongordijnen op de achterportieren en een automatisch weg klapbare bagage rolhoes. Het actieve veiligheidssysteem IntelliSafe Surround (BLIS, Cross Traffic Alert, Collision Warning) is ook standaard aanwezig. Dat geldt ook voor Versatility Pro line. Daarmee is de V90 ook voorzien van elektrisch bedienbare kindersloten achter, een boodschappentas houder in de bagageruimte, elektrisch neerklapbare hoofdsteunen achter, Keyless Drive met Remote Tag, verlichte portier grepen en grondverlichting.

Voor een meerprijs van 3.000 euro levert Volvo de nog rijker uitgevoerde V90 T4 Business Luxury+. Die beschikt tevens over de pakketten Luxury Line, Scandinavian Line en Inscription Plus Line. De belangrijkste extra’s zijn automatische airconditioning met 4 temperatuurzones (met touch screen bediening voor de achterpassagiers), een gekoeld dashboardkastje, een elektrisch bedienbaar tweedelig panoramisch glazen schuif/kantel dak met elektrisch bedienbaar zonnescherm, een Head-up display, een verwarmbaar stuurwiel, een verwarmbare achterbank, elektrisch verstelbare zij wangen en een massagefunctie voor de speciale comfortstoelen voor.

Volvo Volvo V90

Related Posts

Volvo krijgt Skoda-baas als nieuwe topman

17 september 2026

Newsflash: Volvo gaat weer luisteren naar de klant

17 september 2026

Volvo houdt productie EX40 en EC40 in Gent

16 september 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
7.0

Brave auto, foute timing: test nieuwe Suzuki Across

16 september 2026
7.0

Geely E2: Prijskraker met lange garantie

15 september 2026
8.0

Uitblinker op alle vlakken: test Skoda Epiq

13 september 2026
6.0

Haastige spoed is zelden goed: test Leapmotor B03X

10 september 2026
8.0

Een échte Volkswagen: test ID.Polo 52 kWh

8 september 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.