Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Renault vaart wel bij hoge brandstofprijzen
  • Update voor Volkswagen California
  • Reclamewaakhond tikt BYD op de vingers
  • Prijs vergelijking DS 3 Maison Sarah Lavoine
  • Cupra Raval nu inclusief 5.000 km gratis laadtegoed
  • Newsflash: nieuwe Toyota MR2 komt in 2028
  • Mini herintroduceert de Cooper One
  • Elektrische Mercedes GLC nu leverbaar in 2 nieuwe versies
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Renault vaart wel bij hoge brandstofprijzen

    5 juni 2026

    Update voor Volkswagen California

    5 juni 2026

    Prijs vergelijking DS 3 Maison Sarah Lavoine

    5 juni 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    Reclamewaakhond tikt BYD op de vingers

    5 juni 2026

    België geeft groen licht voor zelfrijdende Tesla’s

    4 juni 2026

    Stellantis roept meer dan 1 miljoen Jeeps terug vanwege brandgevaar

    2 juni 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Actienieuws»Kia lanceert sportieve GT-Line Editions van de Picanto en de Rio
Actienieuws

Kia lanceert sportieve GT-Line Editions van de Picanto en de Rio

7 mei 20203 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

De Picanto en Rio zijn er nu ook als GT-Line Edition. De nieuwste uitvoeringen van de compacte Kia modellen combineren volgens de importeur de luxe van de DynamicLine met het sportieve uiterlijk van de GT-Line. Beide actieversies zijn per direct te bestellen en bieden een klantvoordeel tot 1.350 euro.

De Picanto GT-Line Edition kenmerkt zich door sportieve bumpers, zijschorten en een dubbele uitlaat. De lichtmetalen velgen, het privacy glas, de mistlampen, LED techniek voor zowel de richtingaanwijzers, de dagverlichting plus de achterlichten en de 15 inch lichtmetalen velgen maken zijn dynamische uiterlijk volgens de importeur helemaal af. Van binnen vallen de leder look bekleding met rode accenten en het stuurwiel in D vorm op. De Picanto GT-Line Edition is standaard voorzien van een 7 inch full map navigatiesysteem met AUX & USB aansluiting en voorbereiding voor Apple CarPlay & Android Auto, een achteruit rijcamera en een lichtsensor. Ook van de partij zijn Bluetooth connectiviteit met stuurwiel bediening, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, een verstelbare midden armsteun, elektrisch bedienbare ramen rondom en elektrisch verstel & verwarmde buitenspiegels.

De Rio GT-Line Edition onderscheidt zich met sportieve bumpers, hoogglans zwarte dorpels, een dakspoiler, een dubbele uitlaat, 17 inch lichtmetalen velgen en speciale LED mistlampen vóór. Ook niet te missen zijn volgens de importeur de chroomafwerking onder de zijruiten, het privacy glas en de elektrisch inklapbare buitenspiegels met geïntegreerde LED richtingaanwijzers. Van binnen vallen de GT-Line bekleding in stof/leder look combinatie en het stuurwiel in D vorm met geperforeerd lederen bekleding op. Andere kenmerken zijn de aluminium pedalen en de carbon look afwerking van het dashboard. De sportieve Rio is standaard onder meer uitgerust met een 7 inch full map navigatiesysteem met achteruitrijcamera, TomTom Live Services en voorbereiding voor Apple CarPlay & Android Auto. Hij biedt ook digitale radio (DAB+), cruise controle, airconditioning, parkeersensoren achter, elektrisch bedienbare ramen rondom en een lichtsensor.

Zoals gezegd is er sprake van een voordeel tot 1.350 euro. Kia komt nu met de actie omdat de zeer populaire Picanto binnenkort een facelift ondergaat. Tot de marktintroductie van die versie wil de importeur de verkopen van de benjamin uit het gamma op peil houden met de GT-Line Edition. De huidige generatie Rio is anders dan de vorige editie nooit een groot verkoopsucces geworden. In de eerste 4 maanden van dit jaar behaalde deze Kia slechts 15 procent van het verkoop niveau van de Picanto. Dat is teleurstellend weinig. Misschien brengt de GT-Line Edition alsnog vaart in de verkopen, al zal de Koreaan zeker last gaan krijgen van de marktintroductie van de nieuwe i20 door zustermerk Hyundai.

De GT-Line Editions van de Picanto en Rio zijn per direct te bestellen en uit voorraad leverbaar. De eerste beschikt over de 67 pk sterke 1.0 MPi benzinemotor en is leverbaar vanaf 16.495 euro. De 100 pk sterke Rio GT-Line Edition 1.0 T-GDI is er vanaf 22.745 euro.

Kia Kia Picanto Kia Rio

Related Posts

Newsflash: Mitsubishi Pajero maakt een comeback

24 mei 2026

Kia EV9 klaar voor Vehicle to Grid in Nederland

22 mei 2026

Newsflash: nieuwe BMW i1 komt in 2028

12 mei 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
9.0

Pocket rocket voor het EV-tijdperk: test Cupra Raval VZ Rebel

2 mei 2026
7.0

Goedkope middelmaat: test Chery Tiggo 4

23 april 2026
7.0

Bloedsnel, maar te duur voor wat hij biedt: test Denza Z9 GT EV

16 april 2026
8.0

Veel ruimte voor comfort: test Mercedes GLB

5 april 2026
8.0

Van alle markten thuis: test Mercedes CLA Shooting Brake 250+ / 350 4Matic

2 april 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.