Close Menu
  • Home
  • Autonieuws
    • Introductienieuws
    • Actienieuws
    • Verkoopcijfers
    • Toekomstplannen
    • Nieuws over Oud
    • Nieuwstelex
  • Testcentrum
    • Testresultaten
    • Testrecensies
    • Tevredenheidresultaten
    • Kort door de bocht
  • Automerken
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Advertorials
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Facebook X (Twitter) Instagram
Trending
  • Nieuwe hybride aandrijflijn Volkswagen minder zuinig dan gehoopt
  • BYD introduceert de Atto 2 Business
  • Opel wil in Algerije auto’s en motoren gaan produceren
  • Dieselprijs stijgt hard door krapte en onrust rond olieaanvoer
  • Mercedes is bang voor Amerikaans verkoopverbod
  • In detail: de geperfectioneerde Mercedes-Maybach GLS
  • Mercedes CLA flopt in China
  • Newsflash: Fransen gaan vroeg met pensioen, behalve de Peugeot 208
Autointernationaal.nl
  • Home
  • Autonieuws
    1. Introductienieuws
    2. Actienieuws
    3. Economisch nieuws
    4. Verkoopcijfers
    5. Toekomstplannen
    6. Nieuws over Oud
    7. Nieuwstelex
    Featured

    Slimmer kiezen: zo haal je meer kilometers uit je autobanden

    30 oktober 2025
    Nieuwe artikelen

    Nieuwe hybride aandrijflijn Volkswagen minder zuinig dan gehoopt

    15 juli 2026

    BYD introduceert de Atto 2 Business

    15 juli 2026

    Opel wil in Algerije auto’s en motoren gaan produceren

    14 juli 2026
  • Testcentrum
    1. Testresultaten
    2. Testrecensies
    3. Tevredenheidresultaten
    4. Kort door de bocht
    Featured

    Vroeger moeder en dochter, nu rivalen: testduel Ford Mustang Mach-E en Jaguar I-Pace

    1 december 2022
    Nieuwe artikelen

    E-Tech broedertwist: Renault Twingo Techno vs. Renault 5 Five: Welke moet je kiezen?

    12 juli 2026
    7.0

    Een echte 4×4: test Jeep Compass 4xe

    8 juli 2026

    Ook Zeekr 7 GT scoort 5 sterren bij Euro NCAP

    2 juli 2026
  • Automerken
    • Alfa Romeo
    • Aston Martin
    • Audi
    • Bentley
    • BMW
    • Bugatti
    • Cadillac
    • Caterham
    • Chevrolet
    • Chrysler
    • Citroën
    • Dacia
    • Daihatsu
    • DS
    • Ferrari
    • Fiat
    • Ford
    • Honda
    • Hyundai
    • Infiniti
    • Jaguar
    • Jeep
    • Kia
    • Lada
    • Land Rover
    • Lamborghini
    • Lexus
    • Lotus
    • Lynk & Co
    • Maserati
    • Mazda
    • McLaren
    • Mercedes
    • Mini
    • Mitsubishi
    • Nissan
    • Opel
    • Peugeot
    • Porsche
    • Renault
    • Rolls-Royce
    • Seat
    • Škoda
    • Smart
    • SsangYong
    • Subaru
    • Suzuki
    • Techrules
    • Tesla
    • Toyota
    • Vauxhall
    • Volkswagen
    • Volvo
  • Achtergrond
  • Opinie
  • Contact
    • Contactformulier
    • Privacybeleid & Cookies
    • Colofon & Copyright
Autointernationaal.nl
Home»Autonieuws»Actienieuws»Ook Citroën Grand C4 SpaceTourer wordt leverbaar in speciale C-Series uitvoering
Actienieuws

Ook Citroën Grand C4 SpaceTourer wordt leverbaar in speciale C-Series uitvoering

2 juni 20202 Mins Read
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email

Na de C3, C3 Aircross, C4 Cactus, C5 Aircross en Berlingo lanceert Citroën nu ook een C-Series uitvoering van de Grand C4 SpaceTourer. Deze speciale editie wordt gekenmerkt door speciale kleuren en materialen. Ook meldt de importeur dat er comfortverhogende voorzieningen aan boord zijn.

De huidige generatie Grand C4 SpaceTourer is met ruim 440.000 exemplaren sinds 2013 de op één na bestverkochte MPV in zijn segment in Europa, met een marktaandeel van 21 procent. Volgens Citroën is er nog steeds vraag naar dit model omdat er sprake zou zijn van “een relevant en onderscheidend antwoord op de behoeften van klanten”. Kopers worden vooral aangetrokken door het moderne en innovatieve in- en exterieurontwerp, de comfortabele vering en de sfeervolle, lichte passagiersruimte met panoramische voorruit, zo laat een woordvoerder van de importeur weten. De Grand C4 SpaceTourer biedt een modulair interieur met 5 individuele zitplaatsen, waaronder 3 identieke stoelen op de tweede zit rij, terwijl de bagageruimte een inhoud van maximaal 704 liter biedt. Bij het inklappen van de zetels achterin groeit de kofferruimte tot 1.851 liter.

De Grand C4 SpaceTourer is als speciale C-Series aan de buitenzijde te herkennen aan een modelspecifieke badge met opvallend reliëf onder de buitenspiegels. Er kan worden gekozen uit diverse exterieurkleuren (Polar White, Onyx Black, Soft Sand, Steel Grey, Platinum Grey, Ruby Red en Alchemy Blue) die allemaal contrasteren met de zilverkleurige dak bogen; een kenmerkend detail van de Grand C4 SpaceTourer dat volgens Citroën tevens de royale interieurruimte benadrukt. Buitenspiegelkappen in Onyx Black en 17 inch lichtmetalen velgen in Zephyr Diamond Black zijn ook van de partij.

Het interieur onderscheidt zich met specifieke kleuren en materialen. De grijskleurige, gladde oppervlakken voor het dashboard en de deurpanelen worden gecombineerd met grijze stoelbekleding met rode stiknaden en een C-Series label. De hoogglans zwarte portier grepen, speciale vloermatten met rode siernaden en C-Series instaplijsten voor de voorportieren completeren de interieur afwerking. Hij is voorzien van onder meer: Connect Nav, Connect Assist en Connect Play, een achteruitrijcamera, een automatische elektrische parkeerrem en mistlampen met bochtenverlichting.

Citroën levert de Grand C4 SpaceTourer C-Series in 5 varianten: PureTech 130 met handgeschakelde 6-bak (34.160 euro), dezelfde uitvoering met 8-traps automaat (37.200 euro), BlueHDi 130 met handgeschakelde 6-bak (40.540 euro), dezelfde uitvoering met 8-traps automaat (44.490 euro) en de BlueHDi 160 met 8-traps automaat 46.420 euro.

Citroën Citroën C4 SpaceTourer

Related Posts

Newsflash: Citroën 2CV maakt een comeback

15 mei 2026

Stellantis gaat Dongfeng modellen assembleren in Citroën fabriek

11 mei 2026

Is Citroën ziende blind?

24 april 2026

Reageren is niet mogelijk.

Recensies
7.0

Een echte 4×4: test Jeep Compass 4xe

8 juli 2026
9.0

Pocket rocket voor het EV-tijdperk: test Cupra Raval VZ Rebel

2 mei 2026
7.0

Goedkope middelmaat: test Chery Tiggo 4

23 april 2026
7.0

Bloedsnel, maar te duur voor wat hij biedt: test Denza Z9 GT EV

16 april 2026
8.0

Veel ruimte voor comfort: test Mercedes GLB

5 april 2026

Autointernationaal.nl heeft zijn uiterste best gedaan om te achterhalen of er op de geplaatste foto's copyright zit. Bedrijven of personen die desondanks menen dat hun eigendomsrechten geschonden zijn, kunnen binnen 14 dagen via het contactformulier daar melding van maken. Autointernationaal.nl zal dan binnen 24 uur de betreffende foto verwijderen.

Copyright © Autointernationaal | Sitemap | RSS Feed | Techniek door TwelveTrains

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.